Podpora společensky prospěšných akcí a klubů

Dětský den - 2. června 2018

Jsme jedni z hlavních sponzorů dne dětí, který pořádá Nezávislý odborový svaz Policie České republiky

Název akce: Dětský den

Datum: 2. června 2018 od 13:00

Místo konání: Plzeň - Litice - multifunkční sportovní areál ŠKODALAND u Borské přehrady

Detsky den 2018

Jsme sponzory knihy Gábiny Koukalové - kniha právě vychází

Zažila slávu, úspěchy, medaile. Ale taky spoustu okamžiků, o kterých dosud nikomu neřekla. O některých proto, že se bála, o dalších proto, že se styděla. Teď je Gabriela Koukalová poprvé odhaluje ve své biografii. Vychází sportovní i osobní zpověď nejlepší biatlonistky naší historie. Mistryně světa, olympijské medailistky, vítězky Světového poháru. Kniha je psaná autenticky v první osobě a odhaluje zákulisí tréninkové dřiny, nejdůležitějších závodů i mysli vrcholové sportovkyně v těch nejvypjatějších momentech. Gabriela jde ve svých pocitech na dřeň. Popisuje nejen velké výhry, ale i to, co se skrývá za nimi. Třeba desítky probrečených nocí, spory s rodiči a trenéry, ne vždy ideální atmosféra v týmu nebo těžká nemoc, kterou před světem dlouho tajila… Součástí knihy jsou i dosud nezveřejněné fotografie.

Křest knihy "Jiná Gabriela Koukalová", pro více informací klikněte ZDE.

Gabriela

TJ Spartak Hořovice - Badminton

Nově sponzorujeme také badmintonový oddíl TJ Spartaku Hořovice. Hořovický badminton má již dlouholetou tradici od roku 1993 a jedním ze zakladatelů je Ing. Petr Koukal. Vždy se zde věnovali práci s mládeží a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Pochází odtud celá řada úspěšných hráčů a mistrů republiky od nejmladších kategorií až po elitní kategorii dospělých. Nejdál z nich to zatím dotáhl devítinásobný mistr ČR ve dvouhře Petr Koukal ml., který reprezentoval naši republiku na Olympijských hrách 2008 v Pekingu, 2012 v Londýně a 2016 v Rio de Janeiro.

Odkaz ZDE

Zahajte hru s námi - v Izraeli jsme dopadli dobře :)

Badmintonistka Jana Adámková uhrála čtvrtfinále, porazila pátou nasazenou hráčku a špičkovou evropskou juniorku Popovskou z Bulharska. Hrála opravdu dobře!
Trvale podporujeme férovou hru na stavbách a projektech.
Podporujeme trvale také badminton. A který badmintonista se dostane do péče Ing. Petra Koukala a KTA, končí na olympiádě.
Nově sklízí úspěchy juniorka Janička Adámková… tak Jani, přejeme férovou hru na cíl :)
 
Jana Adamkova   Izrael 1
 
Jana Adamkova   Izrael 2

Pomoc při realizaci projektu "sociální automobil"

Jsme jedni ze sponzorů při realizaci projektu "sociální automobil" Dacia Dokker, určený pro "Centrum sociálních služeb Stod, příspěvková organizace", který byl předán dne 5. října 2017 za účasti představitelů vedení firem, které se finančně podílely na tomto projektu.

Foto Stod

Dětský den - 3. června 2017

Jsme jedni ze sponzorů dne dětí, který pořádá Nezávislý odborový svaz Policie České republiky

Název akce: Dětský den

Datum: 3. června 2017 od 13:00

Místo konání: Plzeň - Litice - multifunkční sportovní areál ŠKODALAND

Detsky den 2017 

 KTA plachta DD 2017

Badminton - Petr Koukal

Koukal banner

Fotografie Petra Koukala naleznete ZDE.

Prague badminton open 2016, pro více informací klikněte ZDE.

Křest autobiografické knihy Petra Koukala "JSEM.", pro více informací klikněte ZDE.

JSEM.-upr

 

Penzion Křižovatka

odkaz ZDE

Po práci si zasloužíme odpočinek a Vy určitě také! Kde jinde než na "Křižovatce", hostinci s domácí kuchyní paní správcové Olinky. Správce Viktor nás vítá se slovy: "Sníh? Ne, ten už není, ale smích! Ten máme. Tak co si dáte!" A pak už jen jíme, spíme, pijeme a podnikáme spoustu krásných výletů do okolí. Zkuste to také! Občas je odpočinek skutečně potřeba. Vlévá novou chuť a sílu do života (ta plzeňská 12° co Viktor čepuje). Turisté i lyžaři začínají a končí své trasy v Hostinci na Křižovatce na křižovatce silnic do Velké Úpy (dále do Pece pod Sněžkou) a do Malé Úpy (dále na Pomezní Boudy do Polska).

Penzion krizovatka

 

Divadlo Pluto

odkaz ZDE

Divadlo Pluto

 

TJ Lokomotiva Plzeň

odkaz ZDE

Sponzorujeme sportovní klub TJ Lokomotiva Plzeň, především pak zdejší volejbalový oddíl. Odkaz na stránky volejbalového oddílu najdete ZDE.

Fotogalerie: 

 

 

 Nadacni fond volejbal

Další spolupráce:

- vzdělávací středisko VILA Čerych

odkaz ZDE

facebook

 

ARCHIV PODPOROVANÝCH AKCÍ:

Spolek ČESYK

Již počátkem roku 2016 jsme opět podpořili další společenské kluby pro sport dětí a mládeže. Počínaje tradičně malými badmintonisty v Chlumčanech u Plzně a nově také malé cyklisty z okolí Říčan u Prahy – kategorie maličkých odsrtkovadel, kol bez šlapek – dřevěných a kovových, báječná podívaná na malé špunty, které chceme dovést naší podporou společně s mnoha dalšími sponzory a s rodiči k masovému sportu a dobré vitalitě až do dospělosti, k pracovnímu výkonu se sportovní duší v budoucím povolání. Každý sportovec má pak i v práci šanci hrát férovou hru. V rámci podpory spolku ČESYK proběhne během roku 2016 seriál pěti cyklistických závodů.

Prezentaci o závodech na rok 2016 najdete na odkazu ZDE.

Webové stránky spolku ČESYK najdete na odkazu ZDE.

Cercany 1Cercany 2Cercany 3Cercany 4

Badmintonové turnaje vedené paní Miladou Novákovou

VCMP 2016

 

Den Chlumčan 2015

odkaz na fotogalerii ZDE. Pohodová akce plná výborné hudby, jídla, nálady a lidí se konná každoročně již od roku 2004.

Den Chlumcan

Bezdružické parní léto 2015

Bezdruzicke parni leto

Rokycanská skočná

odkaz na fotogalerii ZDE. Akce se uskutečnila v termínu 19.4.2015. V tomto termínu byl k soutěžním běhům přidán charitativní bazárek a agihra. Pro pomoc pejskům v útulku v Němčovicích se podařilo vybrat 53 201,- Kč a k tomu plný koš věcí. (zdroj: http://www.agilityrokycany.cz/). Podporujeme, také

Rokycanska skocna